Sındırgı Gundem

GAZİ’YE VALİ MORALİ

GAZİ’YE VALİ MORALİ

Suriye’nin İdlib kentinde 27 Şubat’ta Esed rejimince gerçekleştirilen hava saldırısında bacağına isabet eden şarapnel parçasıyla yaralanan Aydoğan’ın, Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesindeki tedavisi devam ediyor.

Vali Ersin Yazıcı, Suriye’nin İdlib bölgesinde, Esed rejiminin hava saldırısı sonucu ayağından yaralanan Komando Piyade Uzman Çavuş Mustafa Aydoğan’ı tedavi gördüğü Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde ziyaret etti.

Vali Yazıcı’ya ziyaret sırasında, Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Tarık Hekimoğlu ve İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz da eşlik etti.

Komando Piyade Uzman Çavuş Mustafa Aydoğan ve anne Asiye Aydoğan ile bir süre sohbet eden ve acil şifalar temennisinde bulunan Vali Ersin Yazıcı, tedavisi devam eden gazinin sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı.

GECE-GÜNDÜZ, KAR KIŞ DEMEDEN MÜCADELEYE DEVAM

Balıkesir İli Bigadiç İlçesi Kuyu mahallesinde yaşayan  Gazi Mustafa Aydoğan’ın yanında bulunan ailesiyle de yakından ilgilenen Vali Yazıcı, burada yaptığı konuşmada gazinin  tedavisinin tüm imkânlar kullanılarak devam edeceğini ifade ederek, güvenlik güçlerinin  Türkiye’nin  bekası ve istikbali için hem sınırlar içinde hem de sınırlar dışında gece-gündüz, kar kış demeden terör örgütleri ve teröristlerle mücadele içerisinde olduğunu anımsattı.

“BU MÜCADELEDEN ASLA TAVİZ VERİLMEYECEK”

Terörle mücadele konusunda yurt içinde ve yurt dışında kararlılıkla mücadele edildiğini belirten Vali Yazıcı, “Milletimizin huzur ve güvenliği için bu mücadeleden asla taviz verilmeyecektir” dedi.

Türkiye’nin terörle mücadelesinin mutlaka ama mutlaka başarıyla sonuçlanacağını ifade eden Vali Yazıcı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Terörle olan mücadelede her türlü meşruiyetimiz vardır. Her türlü üstünlüğümüz vardır. Azim ve kararlılıkla bu mücadele yapılacaktır. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. Devletimize milletimize zeval vermesin.  Devlet de millet de Şehit ve Gazilerimizle beraberdir. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettikçe istikbalimiz bu günlerimizden çok daha aydınlık çok daha parlak olacaktır. Bu ülkenin mutluluğu, huzuru, güveni, istikrarı, istikbali ve istiklali için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.”

Vali Yazıcı, ülkemizin birliği ve dirliği için mücadele verirken şehit olan güvenlik güçlerine Allah’tan rahmet geride kalanlarına sabırlar dileyerek yaralanan güvenlik güçlerine de acil şifalar diledi. (sindirgigundem.com)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ