Sındırgı Gundem

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN TÜGVA’YA DAVET

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN TÜGVA’YA DAVET

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir,  Türkiye Gençlik Vakfı  Balıkesir Temsilciliği’nde gençlerle buluşurken, “Tüm gençlerimizi TÜGVA’lı olmaya davet ediyorum” dedi.

Türkiye Gençlik Vakfı  Balıkesir Temsilciliği’nde gençlerle söyleşen  ve onlara  tavsiyelerde bulunan Aydemir,  Türkiye’nin zorlu dönemlerden geçtiğini, 28 Şubat sürecinde üniversiteli genç kızların başörtüsü ile derse alınmadıklarını, o dönem gençlik üzerinde büyük bir baskı oluştuğunu anlattı. Aydemir, “Böyle bir sürece şahit olan biri olarak siz gençlere tavsiyem;  çok okumanız, çok araştırmanız, kendinizi geliştirmeniz, değerlerimize sahip çıkmanızdır.”dedi

Gençlerle projeler hakkında fikir alışverişinde bulunan milletvekili Aydemir,  “İbn’ül Arabi’nin de dediği gibi, ‘‪Kaybettin mi ki bulasın, buldun mu ki kaybedesin. Burası TÜGVA, ne ararsan burada. ‪Türkiye Gençlik Vakfı’mızın başlatmış olduğu ‘Burası TÜGVA, Ne Ararsan Burada’ projesi kapsamında ‘ben de buradayım’ diyerek tuvale gençler ile el baskı izimizi bıraktık” dedi.

“GENÇLER YARINLAR İÇİN BİZLERE ÜMİT VERİYOR”

Gerek Ak Parti olarak gerekse bireysel olarak gençliğe büyük önem verdiklerini dile getiren milletvekili Aydemir, “Tüm gençlerimizi TÜGVA’lı olmaya davet ediyorum. ‪Yarınlar için bizlere ümit veren, bizleri 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize ulaştıracak gençlerimize teşekkür ediyorum yolunuz açık olsun. Bu projede emeği geçen herkesten Allah razı olsun”  diye konuştu. (sindirgigundem.net)

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ