Sındırgı Gundem

“TEMEL İLKEMİZ HALKA KAYITSIZ ŞARTSIZ HİZMET”

“TEMEL İLKEMİZ HALKA KAYITSIZ ŞARTSIZ HİZMET”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Balıkesir İl Teşkilatı’nın 50 kişilik yönetimi kurulunun ardından  18 kişilik il yürütme kurulu da açıklandı.İl Başkanı Ekrem Başaran, ” İstişareye dayalı azimli ve gayretli çalışmayla kaliteli seviyeli siyaset yapmak ve halka kayıtsız şartsız hizmet etmek temel ilkemiz olacak” dedi. 

AK Parti’de Ekrem Başaran’ın il başkanlığına atanmasının ardından 50 kişilik yönetim kurulu belli oldu. Başkan Başaran, titiz bir çalışma sonucu yeni yönetim kurulunun  belirlendiğini vurguladı. Yönetimde Haydar Aydın, Mustafa Çanakçı, Kemal Büyükakın, İlyas Kapısız, Himmet Sinoplugil, Abdullah Altıntaş, Özkan Savran gibi partililerin ve kamuoyunun tanıdığı isimler yer aldı.

Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Mehmet Fatih Beyoğlu, Vahdettin Çiftçi, Haydar Aydın, Mustafa Çanakçı, Ergün Özkan, Serkan Papaker, Seyit Alper Kaya, Hakan Aka, Hakkı Erdem, Nuri Kaya, Mehmet Barış, Çağrı Yılmaz, İbrahim Bal, Nusret Tekeli, Kemal Büyükakın, İlyas Kapısız, Himmet Sinoplugil, Cüneyit Kaba, Hüseyin İlhan, Mehmet Aydemir, Hasan Saraç, Halil İbrahim Eren, Muhammet Sadık Ünal, Ali Davran, Abdullah Altıntaş, Recep Kalafat, İshak Babaç, Mahmut Kurşun, Ahmet Acaroğulları, Özkan Savran, Mücahit Genç, Nail Bakioğlu, Hüseyin Murat Uysal, Yusuf Erarslan, Tunahan Palaz, Naim Bostan, Ekrem İnce, Nurten Arslan, Meral Cengiz, Emine Ergün Erol, Ayfer Özsoy, Hülya Ayyıldız, Kumru Yıldız Işık, Havva Çelik, Semra Akyüz, Gonca Erdem, Ruhşan Genç, Türkan Özcan, Ruhan Atılmaz.

İL YÜRÜTME KURULU DA BELİRLENDİ

İl Yönetim Kurulu’nun ilk toplantısında ise 18 kişilik İl Yürütme Kurulu belirlendi.  Yürütme Kurulu’ndaki isimler ve görevleri şöyle sıralanıyor:

Ekrem Başaran (İl Başkanı) , Vahdettin Çiftçi (Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı, Başkenvekili) , Mustafa Çanakçı (Teşkilat Başkanı), Haydar Aydın (Tanıtım Medya Başkanı) , Serkan Papaker (Seçim İşleri Başkanı) , Hasan Saraç (AR-GE Başkanı) , Kemal Büyükakın (Mali ve İdari İşler Başkanı), Nurten Aslan (Sosyal Politikalar Başkanı) , Ahmet Acaroğulları (Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı), Mahmut Kurşun (Yerel Yönetimler Başkanı), Seyit Alper Kaya (Ekonomik İşler Başkanı), Cüneyit Kaba (Dış İlişkiler Başkanı) , Hakkı Erdem(Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı), İlyas Kapısız (İnsan Hakları Başkanı) , Mehmet Fatih Beyoğlu, (İl Sekreteri) Özkan Savran (Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı) , Türkan Buğra (Kadın Kolları Başkanı), Muhammed Zahid Bayram (Gençlik Kolları Başkanı)

“BALIKESİR’LE İLGİLİ HER KONUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

“AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı görevi aldığımız günden bu yana tüm gücümüzle bu kutlu vazifenin görevlerini yerine getirmeye çalışıyoruz” diyen Ekrem Başaran sözlerini şöyle sürdürdü:

“Yeni yönetim kurulumuzla birlikte bir an önce çalışmalara başlayarak devraldığımız bu bayrağı birlikte daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Balıkesir teşkilatı olarak en önemli şiarımız öznesi Balıkesir olan her konunun tarafı ve takipçisi olmak olacak. Vazifemiz sorumluluğumuz ağır ve bir o kadarda onurlu. Bizler yeni yönetim kurulu olarak Balıkesir siyasetinde ağırlığımızı hissettirmeliyiz. İstişareye dayalı azimli ve gayretli çalışmayla kaliteli seviyeli siyaset yapmak ve halka kayıtsız şartsız hizmet etmek temel ilkemiz olacak. Allah çalışmalarımıza ihlas, samimiyet ve bereket versin, azımızı çok eylesin” dedi.  Coşkun YAMAN 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ