Sındırgı Gundem

AK PARTİ’DE HEYECAN DORUKTA

AK PARTİ’DE HEYECAN DORUKTA
Balıkesir İl Koordinatörü, Denizli Milletvekili Şahin  Tin hafta sonu Balıkesir’de partililerle görüştü. 8 adayın başvuru yaptığı ve 300’den fazla teşkilat mensubunun görüş bildirdiği temayül yoklamasını gerçekleştirdi.Yeni il başkanının bu hafta içinde açıklanması bekleniyor.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından İl Koordinatörlüğü görevine getirilen Denizli Milletvekili Şahin Tin, partililerle görüş alışverişinde bulunmak ve bir dizi program için Balıkesir’e geldi.

AK Parti İl Başkanlığı’nda İl Başkanvekili Ekrem Başaran tarafından karşılanan Tin, il yönetim kurulu üyeleriyle biraraya geldi. İl Yönetim Kurulu’nun ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, İlçe Belediye Başkanları, ilçe başkanları İl Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İl Disiplin ve Demokrasi Hakem Kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve önceki dönem il başkanları ile istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.

AK PARTİ’DE HEYECANLI BEKLEYİŞ

Bu toplantıların ardından  8 adayın başvuru yaptığı ve 300’den fazla teşkilat mensubunun görüş bildirdiği il başkanlığı  temayül yoklaması gerçekleştirildi. İki günlük bu ziyaret ve temayül yoklaması sonucu  AK Parti İl Başkanının bu hafta içinde belli olması bekleniyor. Anımsanacağı gibi Ahmet Sağlam’ın istifası sonrası AK Parti’de bir süredir yeni il başkanı arayışı sürüyor.  (sindirgigundem.net)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ